HIGH HEELS

Ekskluzywne warsztaty taneczne z Patrykiem ROŻNIECKIM

5 kwietnia 2020r


Kochacie taniec? Obcasy nie są Wam obce? Połączcie obie rzeczy i otrzymacie high heels oraz warsztaty na najwyższym poziomie!

Takich warsztatów w Łodzi jeszcze nie było. Macie okazję, aby popracować nad techniką tańca i doskonalić ją krok po kroku, z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim. Jeśli szukasz jedynie zajęć typu sexy dance, to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec - muzykalność, pewność siebie, performance.Patryk w Łodzi będzie przez cały dzień i poprowadzi zajęcia na dwóch poziomach:
   ENTRY LEVEL
   BODY LANGUAGE
Każdy z nich będzie trwał 3h i podzielony będzie na dwie części:

Heels Foundation (podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)

High Heels Choreo (Zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)access_time  TERMIN ZAJEĆ.

5 kwietnia (niedziela)

  11:30-14:30 - ENTRY LEVEL

  15:00-18:00 - BODY LANGUAGE


attach_money  CENNIK.

3h zajęć z Patrykiem na wybranym poziomie:
   90zł do 3 marca
  100zł do 10 marca
  110zł do 20 marca
  120zł do 4 kwietnia
  150zł w dniu warsztatów (pod warunkiem wolnego miejsca)

Wpłata na nr konta przesłany w mailu lub w Recepcji Szkoły Tańca TONdance w ciągu 3 dni od rezerwacji miejsca. Na warsztaty nie obowiązują karty Multisport, OKsystem i FITprofit.


people  INSTRUKTORZY.


Patryk Rożniecki
Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio).

W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in. Ramona Rey, Magdalena Welc, Pinawella, Feel, Justyna Steczkowska oraz Sorry Boys.

W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.


room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel w CH-R Sukcesja, lokal P25A, poziom -1, obok głównych wind. Dostępny bezpłatny (do 3h) parking wielopoziomowy, każda kolejna godzina: 5zł.create  REZERWACJA MIEJSCA.

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego oraz dokonaniu przelewu na nr konta podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie.

UWAGA! W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres biuro@tondance.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce.