BACHATA

Hello Summer - ZAJĘCA WEEKENDOWE

z Klaudią & Nikitą | 8-9 sierpnia.


Blok weekendowych zajęć w sobotę i niedzielę ze znaną parą instruktorów: Klaudią Perdek i Nikitą Buvnowem. Łącznie 6h sensualnych klimatów. To pierwsze spotkanie z tymi instruktorami w TONdance Travel. Wcześniej Nikita uczył na naszym wyjeździe do Wisły w marcu 2020r.


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota 8.08.2020

   16:00 - Bachata #1
   16:50 - Bachata #2
   17:50 - Bachata #3
   18:40 - Bachata #4
   od 20:00 - i.Latino Practisówka (ul. Piotrkowska 89)


niedziela 9.08.2020

   13:00 - Bachata #5
   13:50 - Bachata #6
   14:50 - Bachata #7
   15:40 - Bachata #8

INSTRUKTORZY.

Klaudia Perdek
Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2018”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała prawie 4 lata temu.

Wraz z jej pierwszym partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Praga, Słowacja, Belgia, Niemcy, Floryda). Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina”. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.

Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:
 mistrzyni Polski IDO w salsie solo,
 mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,
 mistrzyni świata merengue,
 wicemistrzyni świata bachaty oraz
 drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF.

Jej doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności pozwala jej na prawidłowe i stopniowe rozwijanie umiejętności tanecznych swoich podopiecznych oraz pozwala jej na zrozumienie potrzeb kursanta na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie jej kursy i zajęcia są owocne w ciekawy i świeży materiał, który przyswaja przez stały rozwój, ucząc i czerpiąc wiedzę od innych.

Taniec dla niej to najwspanialsza i najpiękniejsza pasja, jaką można posiadać. Klaudia twierdzi, że to dzięki tańcu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy oraz odkrywać w sobie głęboko ukryte pokłady energii i emocji. Często powtarza, że tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami.


Nikita Bubnov

jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i z ogromną pasją do przekazywania wiedzy. Nikita jako członek grup choreograficznych ma na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel, ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielony z Dance Spot 66.

CENA (przy rezerwacji do 3 sierpnia / poniedziałek).

Cena regularna bez kart partnerskich:
   Bachata (sobota): 64zł / 4x 45min
   Bachata (niedziela): 64zł / 4x 45min

Cena z kartą Multisport Plus:
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą OKsystem (bez limitu):
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą FitPtofit lub OKsystem (limit dzienny):
   Bachata (sobota): 50zł / 4x 45min
   Bachata (niedziela): 50zł / 4x 45min

🔴 UWAGA! W przypadku rezerwacji zajęć po 3 sierpnia do wszystkich podanych wyżej cen (w tym kliknięć kartami) doliczana będzie opłata za późną rezerwację w wysokości 30zł. Zarezerwuj koniecznie miejsce przed 3 sierpnia wpłacając kaucję (również jeśli masz Multisport). Regulamin zajęć weekendowych.

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie 30zł kaucji/zadatku.

Rezerwacji można również dokonać osobiście w Recepcji Szkoły Tańca w Sukcesji, mailowo lub messengerem. Rezerwacja jest ważna jeśli została wpłacona kaucja/zadatek.

Wpłata 30zł może być wykonana przelewem (nr konta otrzymasz w mailu potwierdzającym rezerwację) lub osobiście w siedzibie Szkoły.

Regularny cennik zajęć w TONdance