BACHATA LADY STYLING Z KLAUDIĄ PERDEK

HELLO SUMMER - ZAJĘCA WEEKENDOWE

8 sierpnia 2020 | 14:45


Wyjątkowe zajęcia dla Pań z Klaudią Perdek, znaną zwyjątkowej techniki i stylingu, który możemy podziwiać za każdym razem, jak tańczy. Klaudia przekaże Wam swoją wiedzę w ramach cyklu weekendowych zajęć w TONdance już 8 sierpnia 2020r.


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota - 8.08.2020

  14:45 - Bachata Lady Styling

INSTRUKTORZY.

Klaudia Perdek
Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2018”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała prawie 4 lata temu.

Wraz z jej pierwszym partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Praga, Słowacja, Belgia, Niemcy, Floryda). Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina”. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.

Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:
 mistrzyni Polski IDO w salsie solo,
 mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,
 mistrzyni świata merengue,
 wicemistrzyni świata bachaty oraz
 drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF.

Jej doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności pozwala jej na prawidłowe i stopniowe rozwijanie umiejętności tanecznych swoich podopiecznych oraz pozwala jej na zrozumienie potrzeb kursanta na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie jej kursy i zajęcia są owocne w ciekawy i świeży materiał, który przyswaja przez stały rozwój, ucząc i czerpiąc wiedzę od innych.

Taniec dla niej to najwspanialsza i najpiękniejsza pasja, jaką można posiadać. Klaudia twierdzi, że to dzięki tańcu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy oraz odkrywać w sobie głęboko ukryte pokłady energii i emocji. Często powtarza, że tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami.

MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel, ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielony z Dance Spot 66.

CENA zajęć.

Cena regularna bez kart partnerskich:
  sobota: 25zl / 1h zajęć

Cena z kartą Multisport Plus, OKsystem i FITprofit:
  0zł bez dopłat
Regulamin zajęć weekendowych.

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie 20zł kaucji/zadatku (Również posiadacze kart Multisport).

Rezerwacji można również dokonać osobiście w Recepcji Szkoły Tańca, mailowo lub messengerem. Rezerwacja jest ważna jeśli została wpłacona kaucja/zadatek.

Wpłata 20zł może być wykonana przelewem (nr konta otrzymasz w mailu potwierdzającym rezerwację) lub osobiście w siedzibie Szkoły.

Regularny cennik zajęć w TONdance