GRATISOWE LEKCJE TAŃCA

BACHATAW PARACH dla singli i par

23 sierpnia | 19:00 - lekcje próbna


Postanowiłeś, że nauczysz się wreszcie tańczyć? Albo..., że rozszerzysz grono swoich znajomości? Albo..., że wreszcie z partnerem pójdziesz na kurs tańca? Albo..., że zrobisz coś dla siebie...

Proponujemy Ci kursy tańca dla osób dorosłych już w wakacje. Wszystkie najmodniejsze style: Salsa, Bachata, Taniec imprezowy. Możesz spróbować u nas wszystkiego i wybrać to co pasuje Ci najbardziej.


BACHATA sensualnie i zmysłowo

Niezwykle modny dziś taniec w parach pochodzący z Dominikany. Swoją popularność zawdzięcza sensualnemu nastrojowi, wpadającej w ucho muzyce i osiąganiu dużej przyjemności z tańca już od samego początku nauki.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

Grupa dla początkujących (dla par i singli):
 🔸  GRATISowa lekcja próbna: 23.08.2020
       godzina 19:00 - 20:00


people  INSTRUKTORZY.


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.


Paweł Pijanowski
przez ostatnie 12 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa z Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w Łodzi.

Wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Strefę Tańca TONdance Travel. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu.


MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel przy ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielimy razem ze Szkołą Tańca Dance Spot66. Przed budynkiem parking.