SALSA CUBANA - BRISA de PRIMAVERA

Radek Piątek znowu w Łodzi

28-29.03   |   sobota, niedziela


Blok weekendowych zajęć w sobotę i niedzielę z dobrze znanym w Łodzi instruktorem z Białegostoku Radkiem Piątkiem w TONdance Travel w CH-R Sukcesja. Łącznie 6h gorących kubańskich klimatów w ramach cyklu zajęć weekendowych Brisa de Primavera.


PROGRAM ZAJĘĆ

access_time sobota (28.03.2020)

🔸 16:00 Temat zajęć wkrótce
🔸 16:50 Temat zajęć wkrótce
🔸 17:45 Temat zajęć wkrótce
🔸 18:35 Temat zajęć wkrótce
🔸 21:30 Impreza w Klubopiwiarni

access_time niedziela (29.03.2020)

🔸 13:00 Temat zajęć wkrótce
🔸 13:50 Temat zajęć wkrótce
🔸 14:45 Temat zajęć wkrótce
🔸 15:35 Temat zajęć wkrótce

Napiszcie do nas jaki temat zajęć chcecie, aby Radek zrobił w ten weekend w Łodzi.

INSTRUKTORZY

Radek Piątek
swoją przygodę rozpoczął od salsy kubańskiej. Z racji swoich upodobań do muzyki hip-hop i RnB wiadomym było, że reggaeton to tylko kwestia czasu.

Radek przez cały czas rozwija się oraz specjalizuje w różnorodnych technikach tanecznych z kręgu kultury kubańskiej. W 2015 roku zaczął prowadzić zajęcia salsy kubańskiej oraz stworzył grupę choreograficzną, występującą w wielu miastach Polski. Jest również autorem projektu studenckiego #StudiujSalsęwBiałymstoku. Na jego zajęciach spotkacie zarówno „czarne rytmy” jak i „czarny humor”. Największy nacisk kładzie na tzw. flow, ale nie zapomina o szlifowaniu techniki i precyzyjności ruchu.


MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel w CH-R Sukcesja, lokal P25A, poziom -1, obok głównych wind. Dostępny bezpłatny (do 3h) parking wielopoziomowy, każda kolejna godzina - 5zł.

CENA dwóch dni zajęć (rezerwacja do 21 marca).

🔸 120zł (przy braku kart partnerskich).
🔸 0zł gdy masz kartę Multisport Plus
🔸 0zł gdy masz kartę OKsystem BEZ dziennego limitu wejść
🔸 90zł gdy masz kartę OKsystem z dziennym limitem wejść
🔸 90zł gdy masz kartę FITprofit

🔴 UWAGA! W przypadku rezerwacji zajęć po 21 marca do wszystkich podanych wyżej cen (w tym kliknięć kartami) doliczana będzie opłata za późną rezerwację w wysokości 30zł. Zarezerwuj koniecznie miejsce przed 21 marca wpłacając kaucję. Regulamin zajęć weekendowych.

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie 30zł kaucji/zadatku.

Regularny cennik zajęć w TONdance